Sprawdź jaki mamy zakres dowozu

Dowozimy pizzę na cały Wrocław - sprawdź wybrane ulice

Sprawdź dokładnie miejsca w które dowozi Mania Smaku. Uprzedzimy również, że dowozimy na cały Wrocław – w dodatku z darmową dostawą!

al. gen. Hallera

Dostarczamy nasze kulinarne dzieła na całej alei gen. Hallera. Nie czekaj, skorzystaj z szybkiego zamówienia przez telefon lub internet i delektuj się smakiem doskonałej pizzy.

al. Kromera

Na al. Kromera przekraczamy oczekiwania dzięki naszej ofercie niepowtarzalnych pizz. Każda kompozycja to gwarancja zadowolenia dla prawdziwych miłośników pizzy.

plac Grunwaldzki

Nasze samochody dostawcze są zawsze gotowe, by dotrzeć na plac Grunwaldzki. Zapewniamy, że twoje zamówienie przyjedzie szybko i świeże, bez względu na pogodę.

ul. Bajana

Mieszkańcy ul. Bajana mogą liczyć na najwyższej klasy pizzę, dzięki niezrównanemu talentowi i doświadczeniu naszych kucharzy. Zamów i sprawdź nasze propozycje.

ul. Czekoladowa

Na ul. Czekoladowej ciągle odkrywamy nowe horyzonty smaków. Nasze eksperymentalne podejście do pizzy czyni każde zamówienie niezapomnianą przygodą kulinarą.

ul. Fabryczna

Na ul. Fabrycznej punktualność dostawy jest naszym priorytetem. Nasza flota jest gotowa na każdą ewentualność, aby dostarczyć ci ciepłą pizzę bez zbędnej zwłoki.

ul. Jaracza

Zamówienia realizowane na ul. Jaracza zawsze odzwierciedlają umiejętności i pasję naszego zespołu. Oczekuj każdorazowo pizzy, która zachwyca swoim unikalnym charakterem.

ul. Jelenia

Dla mieszkańców ul. Jeleniej mamy propozycje, które wprowadzą nową jakość do waszego menu. Nasze pizze to połączenie kreatywności i najlepszych składników.

ul. Kochanowskiego

Ul. Kochanowskiego zapraszamy do skorzystania z szybkiej dostawy naszych aromatycznych pizz. Przeszkody miejskie nie stanowią dla nas wyzwania.

ul. Kościuszki

Na ul. Kościuszki serwujemy pizze, które są mistrzowskim dziełem naszych pizzaiolo. Odkryj smak doskonałości z każdym kęsem.

ul. Komuny Paryskiej

Na ul. Komuny Paryskiej każda pizza to nowa historia smaku. Zapraszamy do łamania rutyny i odkrywania nieznanych dotąd połączeń.

ul. Legnicka

Ul. Legnicka, nasza zwinna flota dostawcza zapewnia, że twoja pizza zawsze dotrze gorąca. Skorzystaj z naszej oferty i ciesz się smakiem.

ul. Powstańców Śląskich

Mieszkańcy ul. Powstańców Śląskich mogą liczyć na naszą niezachwianą jakość i zaangażowanie. Każda dostawa to obietnica zadowolenia.

ul. Rogowska

Na ul. Rogowskiej nieustannie eksplorujemy nowe kulinarna obszary, tworząc pizze, które są nie tylko pyszne, ale i unikatowe.

ul. Śliczna

Ul. Śliczna, nasza flota dostawcza gwarantuje szybką dostawę, dzięki czemu możesz cieszyć się idealnie ciepłą pizzą, nawet podczas największych ruchów na drogach.

ul. Zaporoska

Na ul. Zaporoskiej nasz zespół pizzaiolo demonstruje swoje niezwykłe umiejętności, tworząc pizze, które są prawdziwym festiwalem smaku.

1.2 k+

Zamówień dziennie

40 +

Doświadczonych kucharzy

4.5 *

Na podstawie tysięcy opinii

40 +

Oryginalnych pizz w menu
Opinie o nas

Dlaczego klienci wybierają nas?

Karol Kozinski
Karol Kozinski
2024-03-26
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Demokratyczna pizza tak smaczna okazuje się równie smaczna jak o niej pisano. Dzięki, Manio Smaku, na pewno Was jeszcze odwiedzę!
Clementine
Clementine
2024-03-25
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
(4.5 / 5 ) świetne ciasto od pizzy, sos i sery również, mały minus za pizzę z rukolą - czegoś w niej brakowało i smaki były za ostre, oliwki nie najlepsze
klawy1
klawy1
2024-03-25
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Za to co robicie i co zrobiliście... całusy😘😘😘
Grzegorz Haftarczyk
Grzegorz Haftarczyk
2024-03-24
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Polecam, zawsze pyszna pizza, świerże składniki, bardzo dobra jakość, wyśmienite ciasto
Daniel Szmigiero
Daniel Szmigiero
2024-03-23
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Niezwykle miła obsługa. Pyszna pizzunia. Lemoniadka chapeau bas. Napewno będziemy wracać :)
Darek
Darek
2024-03-21
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Zawsze pysznie!

Ulice