Łamiemy Przepizzy

Mania Smaku - Twój Kawałek Włoch we Wrocławiu

W Mania Smaku stawiamy na autentyczność i jakość. Korzystając z produktów najlepszych włoskich producentów, przenosimy Cię prosto do serca Italii. Spróbuj naszych pizz i poczuj różnicę, jaką daje korzystanie z najlepszych składników!

Indicazione Geografica Protetta (IGP)

Indicazione Geografica Protetta (IGP)

Produkty oznaczone znakiem IGP pochodzą z konkretnych regionów Włoch, co gwarantuje ich autentyczność i najwyższą jakość. Dzięki temu możemy serwować Ci dania o niepowtarzalnym smaku, wierne tradycyjnym recepturom.
Maletti

Maletti

Maletti to synonim doskonałych wędlin i mięs, które od pokoleń cieszą się uznaniem na całym świecie. Ich produkty wyróżniają się wyjątkowym smakiem, który zawdzięczają tradycyjnym metodom produkcji i starannie dobranym składnikom.
Denominazione D'Origine Protetta (DOP)

Denominazione D'Origine Protetta (DOP)

Produkty z oznaczeniem DOP są chronione prawem unijnym i muszą spełniać rygorystyczne normy jakościowe. Dzięki temu mamy pewność, że używamy składników pochodzących z najlepszych włoskich regionów, charakteryzujących się unikalnym smakiem i aromatem.
Latteria Sorrentina

Latteria Sorrentina

Latteria Sorrentina to firma z ponad stuletnią tradycją, słynąca z produkcji doskonałych serów. Mozzarella i inne sery od Latteria Sorrentina to gwarancja kremowej konsystencji i intensywnego smaku, które idealnie komponują się z naszymi pizzami.
Molino Spadoni

Molino Spadoni

Mąki i produkty zbożowe od Molino Spadoni to podstawa naszych wypieków. Ta rodzinna firma od pokoleń dostarcza najlepszej jakości mąki, które zapewniają naszym pizzom wyjątkową chrupkość i delikatność.
Cirio

Cirio

Cirio to synonim najwyższej jakości pomidorów i przetworów pomidorowych. Od ponad 150 lat dostarcza produkty o intensywnym smaku i aromacie, które są podstawą naszych wyjątkowych sosów do pizzy.
Izzo

Izzo

W pizzerii Mania Smaku we Wrocławiu dążymy do perfekcji w każdym detalu, dlatego wybraliśmy piece do pizzy od renomowanego włoskiego producenta - Izzo. Dzięki nim nasze pizze nie tylko zachwycają smakiem, ale również autentycznym charakterem prosto z Neapolu.

Producenci