Sprawdź jaki mamy zakres dowozu

Dowozimy pizzę na cały Wrocław - na wszystkie dzielnice

Sprawdź dokładnie miejsca w które dowozi Mania Smaku. Uprzedzimy również, że dowozimy na cały Wrocław – w dodatku z darmową dostawą!

Borek

Dowozimy na całą dzielnicę Borek we Wrocławiu - nie zwlekaj tylko zamów telefonicznie lub online. Zapewniamy błyskawiczny dowóz i przepyszny smak.

Brochów

Nasze menu w Brochowie przekracza granice tradycyjnej pizzy, oferując unikatowe kompozycje, które zadowolą każdego smakosza.

Gaj

Dzięki naszej flotylli samochodów dostawczych, mieszkańcy Gaju mogą liczyć na szybką dostawę, niezależnie od warunków drogowych.

Grabiszyn

W Grabiszynie każda pizza to dzieło sztuki, przygotowane przez doświadczonych pizzaiolo, co gwarantuje jej niepowtarzalny smak.

Jagodno

W Jagodnie łamiemy kulinarne stereotypy, wprowadzając do oferty nowe, ekscytujące wersje pizzy, które z pewnością przypadną do gustu.

Karłowice

Nasza flota dostawcza jest gotowa pokonywać Karłowickie trasy, aby dostarczyć naszą gorącą pizzę prosto do Twoich drzwi.

Klecina

W Klecinie stawiamy na profesjonalizm i doświadczenie naszych kucharzy, dzięki czemu każda pizza jest synonimem jakości.

Kozanów

Odkrywaj z nami nowe smaki w Kozanowie, gdzie tradycyjne przepisy na pizzę są tylko punktem wyjścia do kulinarnych eksperymentów.

Krzyki

Na Krzykach nie musisz obawiać się o opóźnienia w dostawie. Nasze pojazdy są przygotowane na każde wyzwanie i na każdy korek na drodze.

Kuźniki

W Kuźnikach z dumą podkreślamy wiedzę i umiejętności naszego zespołu pizzaiolo, co przekłada się na wyjątkowość każdego zamówienia.

Muchobór

Mieszkańcy Muchoboru mogą liczyć na kreatywne podejście do pizzy, z opcjami, które zaskoczą nawet najbardziej wymagających.

Nadodrze

Nasz zespół w Nadodrzu jest zawsze gotowy, by szybko dostarczyć ciepłą pizzę, omijając miejskie przeszkody i korki.

Nowy Dwór

W Nowym Dworze każda pizza z Manii Samku jest mistrzostwem, odzwierciedlającym doświadczenie i pasję naszych pizzaiolo.

Ołtaszyn

W Ołtaszynie każda propozycja menu to zaproszenie do przełamywania kulinarnej rutyny, z pizzami, które zawsze zaskakują.

Oporów

W Oporowie, nasze zespoły dostawcze są zawsze w ruchu, aby Twoja pizza dotarła gorąca i na czas, bez względu na okoliczności.

Pilczyce

Pilczyce mogą liczyć na nasze zaangażowanie i profesjonalizm, co oznacza, że każda dostawa to gwarancja satysfakcji.

Popowice

Na Popowicach nieustannie poszukujemy nowych smaków, aby nasze pizze były nie tylko pyszne, ale i niepowtarzalne.

Psie Pole

Dzięki naszej flocie dostawczej, mieszkańcy Psiego Pola mogą cieszyć się szybką dostawą, nawet w najbardziej ruchliwe dni.

Sępolno

W Sępolnie kładziemy nacisk na umiejętności naszych pizzaiolo, co sprawia, że każde zamówienie to prawdziwa uczta dla podniebienia.

Śródmieście

Przełamujemy rutynę kulinarną, oferując naszym klientom nowatorskie i niepowtarzalne kompozycje smakowe w całym Śródmieściu Wrocławia.

Szczepin

Szczepinie, nasza dostawa pizzy definiuje nowy standard szybkości i jakości. Nasza flota jest gotowa, aby dostarczyć Ci ciepłą i pyszną pizzę.

Złotniki

W Złotnikach każda pizza, którą dla Ciebie przygotowujemy, jest symbolem naszej pasji i doświadczenia. Z nami masz pewność do jakości pizzy.

Żerniki Wrocławskie

W Żernikach Wrocławskich innowujemy w kuchni, serwując pizze łączące klasykę z nowością. Każdy kęs to czysta przyjemność.

1.2 k+

Zamówień dziennie

40 +

Doświadczonych kucharzy

4.5 *

Na podstawie tysięcy opinii

40 +

Oryginalnych pizz w menu
Opinie o nas

Dlaczego klienci wybierają nas?

Karol Kozinski
Karol Kozinski
2024-03-26
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Demokratyczna pizza tak smaczna okazuje się równie smaczna jak o niej pisano. Dzięki, Manio Smaku, na pewno Was jeszcze odwiedzę!
Clementine
Clementine
2024-03-25
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
(4.5 / 5 ) świetne ciasto od pizzy, sos i sery również, mały minus za pizzę z rukolą - czegoś w niej brakowało i smaki były za ostre, oliwki nie najlepsze
klawy1
klawy1
2024-03-25
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Za to co robicie i co zrobiliście... całusy😘😘😘
Grzegorz Haftarczyk
Grzegorz Haftarczyk
2024-03-24
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Polecam, zawsze pyszna pizza, świerże składniki, bardzo dobra jakość, wyśmienite ciasto
Daniel Szmigiero
Daniel Szmigiero
2024-03-23
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Niezwykle miła obsługa. Pyszna pizzunia. Lemoniadka chapeau bas. Napewno będziemy wracać :)
Darek
Darek
2024-03-21
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Zawsze pysznie!

Dzielnice